Where did it come from?

12. září 2013 v 9:11 | Rai. |  diary


Měla bych si založit rubriku "depressed diary". Protože tady těch chvílí mám čím dál víc. Pubertálních chvílí. Bezdůvodně a úplně k ničemu už půl hodiny sedím, objímám si kolena a přemýšlím. Hlavou mi běhají ty holčičí kecy, jak všechny strašně prožívají lásku. Já jsem ji nikdy neprožívala. Samozřejmě, dětské lásky u mě taky proběhly, ale teď si připadám příliš mladá na to, abych se do někoho mohla opravdu zamilovat. Ve 14? Haha, jasně. Fasnicují mě ty holky, co mají každý týden jiného kluka a každého z nich stoprocentně milují. Skoro se směju. Dokonce jedna 13ti letá slečna, kterou řadím k těm méně oblíbeným, spala s 20ti letým klukem, do kterého je strašně zblázněná. Ve 13. Ve 13! Ae tak je to její věc, nebudu ji řešit. Možná bych se konečně mohla dostat k tématu článku. Hrozně se potřebuji z toho všeho vypsat. Z čeho ale? Z ničeho. To je jedno, ale jsem puberťák a každý z nás má tyhle nálady. A blog snad taky slouží k vypsání ne? Můj rozhodně ano. Ovšem netuším, kde se tyhle nálady ve mně berou. Bývala jsem optimističtější.


Nechci vypisovat detaily, ale každý má asi jednu osobu, kterou když uvidíte v davu lidí, vždycky bude vyčnívat. Začlo to tím, že jsme byli strašní kamarádi, pak se to párkrát tak blbě semlelo, prostě děti. Zato teď jsem už velcí (-___-). Hrozně si spolu rozumíme, od začátku školního roku jsem se ve škole s nikým nebavila víc, jako s ním. Ale u něho je to tak, že má seznam holek, které ho budou vždycky rozptylovat víc než kdokoliv jiný a já na ně prostě nemám. Zní to hrozně trapně, ale je to tak. Ani nevím, proč tak vyšiluju. Popravdě řečeno jsem já asi ta, se kterou komunikuje nejvíc. A to nejen osobně. Tak nějak o sobě víme všechno, navzájem. Vím, že mu můžu stoprocentně věřit. A to nepíšu jen pro lepší efekt, je to pravda. Většině lidí v mém okolí se věřit nedá, nikdo neudrží ani to nejmenší tajemství. On ty moje držel celou dobu, až doteď. Vždycky jsme se sobě svěřovali a pomáhali jsme si. Pak to přestalo. Jenomže se začátkem školy se to obnovilo. Tak proč si sakra stěžuju? Proč mám chvilkama chuť na všechno se vykašlat, stát se strašnou rebelkou, která leží obklopená alkoholem s pořezanýma rukama?! No dobře, až takový extrém to nebude. Zůstaneme u té rebelky, protože být rebel je přece strašně kúl a všichni vás obdivují. A nebo možná radši zůstanu taková jaká jsem. Normální. Eh, v rámci mých možností samozřejmě. Zkrátka jde o to, že si nejsem ničím jistá. Ani tím, proč vlastně na ty ostatní holky tak žárlím, když s ním nic nemám. Nevím ani sama pořádně, co chci. Jsem zmatená. Chvilkama se můžu roztrhnout smíchy a pak zase příjdou ty chvíle, kdy musím zadržovat slzy. Většinou to na mě příjde po večerech. Například teď, ale zase to přednastavím a udělám z toho svěží ranní článek, který se stane nejčtěnnějším článkem měsíce. Dobře, kecám, nestane.
Rai.
 


Komentáře

1 abbie. abbie. | Web | 12. září 2013 v 14:49 | Reagovat

Ahoj, spřátelíš se?

2 Super.blog.cz Super.blog.cz | E-mail | Web | 12. září 2013 v 15:38 | Reagovat

Dobrej článek

PĚKNÝ DEN!

3 Less Less | Web | 12. září 2013 v 17:02 | Reagovat

ách-můj-bože!
♥♥♥takže začnu úplně od začátku :)

Tak nad tím že založím tuto rubriku jsem popravdě také uvažovala. Ne přesně doslova,ale nějakou tu rubriku "tmavých chvil" nebo něco takového. Myslím že bych do ní psala asi víc než by bylo normální. :D

Ta věta mě dostala.:"ale teď si připadám příliš mladá na to, abych se do někoho mohla opravdu zamilovat. Ve 14? Haha, jasně." Láska je prostě,nevysvětlitená.Najednou ti přelítne přes nos. Prostě ho uvidíš a už ho nikdy nepustíš. Nepustíš ten hřejivý pocit,který citíš když ho vidíš. Je ti strašně sladce když hovidíš. Prohrábla by jsi mu vlasy.....Taky jsem si říkala že se ve 14nemůžu zamilovat (je mi 14 :DD) No a hele,najednou jsem ho uviděla a prostě..ty pocity které jsme cítila.ách. Znám ho skoro dva roky. Se školy ano. A když najednou odešel na střední,bylo to divné. A jestli se ptáš,ano chodím s ním.Ale vím že to není ta pravá láska,vím že je to jen ta pubertální láska-jestli je to vůbec láska. A je to nějaké divné. Není to jaké jsme si myslela že to bude. Není to jako z těch filmů USA.Není to to pravé. A já to vím,a to je to nejhorší. Myslím že to dlouho nevydrží.
Ve 14,se klidně můžeš zammilovat. Ale myslím si že ne tak,jako třeba v 17 nebo 16. Ne tak doopravdicky. Ale je to fajn to zkusit a prožít si to,jaké to je. Je to fakt jen ta "puberťácká láska"
A to že se 13slečna může vyspat s 20letým chlapem je opravdu hnusné. Ta holka to děla z hecu,hraje si na frajerku.Ve 13 nemůže milovat natolik aby se s ním vyspala.Teda tak to chápu alesapoň já,vím že mnoho lidí má jiný názor,ale tohlle je fakt hnusný!
A blog je od toho! Ani nevíš jak je super,když od jiných lidí češ,jak na tom jsou oni.

S tou rebelkou s tebou sohlasím.Jedeme? :D Pojedeme do nejbližšího baru,kde se omijeme půjdeme na diskotého a sežereme 20 pitlíku chipsů! A další den,budeme mít kocovinu! :DDD Přesně!
Zrovna dneska jsem zpatená stjeně,mám problém s tím mým.Mám prostě pocit že už to není nic,--a to jsou to jen 2týdny. Možna ti připadám divná,ale za těch mých 14 let je to asi tak první kluk-kterého beru jako FAKT :D Ty dřívější byli asi jen dva-ty se nepočítaj :D (dětské) ale teď jsem si myslela,že to bude lepší. Bylo-to jo,ale né takové..no snad to pochopíš. Ale už na to kašlu,nechám to tak jak to je(aď se to vyvrbí samo) A pak už žádneho kluka nechci :DDDD Až toho pravého.

♥<333 normálně si mě dojala,tak dobrý článek jsem nečetla fůůů,asi fakt dlouho!! :))* Tvůj článek bude článek roků,spisovatelko♥ A promiň za tak dlouhý kometář,nějak jsem se rozepsala(fakt se moc omluvám) --prostě si mi vyrazila dech. posílám ti andělskou pusu,snad ti ji anděl předá :-* :-)

4 H. H. | Web | 12. září 2013 v 17:48 | Reagovat

Věř mi, mám taky takové nálady.
Ale každopádně zkus si sama sebe vybavit za 10 let (vtipný, zrovna o tom mám na blogu téma :D) bude radši vzpomínat na to, jak si se vypsala - ještě k tou pod zákonem s random klukem, aby si to měla rychle za sebou (nemyslím jen spaní, ale celkově všechno .. ;D) ? A nebo prostě počkala na toho pravýho, kterýho opravdu budeš mít ráda?

5 MuMie.xo MuMie.xo | Web | 12. září 2013 v 19:01 | Reagovat

ve třinácti se vyspat s dvacetiletým klukem? prostě to nechápu.. Já jsem nikdy nepotkala někoho koho bych mohla opravdu milovat a mě asi nikdo nikdy milovat nebude-.- Ty chvíle kdy musíš zadržovat slzy mám taky a docela často.. většinou mě něco mrzí nebo jen brečím nad tím jaký mám život, ale jindy jsem zase veselá a směju se celý den a nikdo by do mě asi neřekl že mě třeba něco trápí, protože to nedávám najevo..

6 renny. renny. | Web | 12. září 2013 v 20:19 | Reagovat

Ten první odstavec si naprosto vystihla (y).Taky mě fascinuje jak 13 leté holky mají každý týden jiného kluka a další den vidím samé miluju tě,miluju tě."Panebože,víš kurva vůbec co to slovo láska znamená? Asi ne." Grrh,nesnáším to.Lepší upřímné "mám tě rád" než falešné "miluji tě".Je dobře že ho máš a říkáte si tolik věcí.

7 Liitokala Liitokala | Web | 12. září 2013 v 21:08 | Reagovat

Já se někdy ve 14 zakoukala... vydrželo to 7 let. Ale pravda, že jsem to tehdy s nikým neřešila, a už vůbec ne na internetu, a rozhodně jsem se tehdy s nikým nevyspala :-D . (To je opravdu hustá historka 8-O ) Ani cool rebelkou jsem se nestala, možná proto, že mám pocit, že skutečný "rebelové" jsou spíš lidi, do kterých bychom to nikdy neřekli, ti, co se na to nevykašlali a jdou si za svým. Ti zpravidla pro ostatní cool nejsou. Ale už asi trochu blábolím.
Co jsem hlavně chtěla říct- ty se nikým stávat nemusíš, ty už někým skvělým jsi, a ty zmatky, co máš, vůbec mít nemusíš, ale je docela normální je mít :-)
Jo a ještě jsem se chtěla zeptat... nedoporučila bys mi nějakou dobrou "vlčí" fantasy knížku? Potřebovala bych si přečíst něco takového na odlehčení. Byla bych ti nesmírně vděčná :-D

8 Denisa Vargová (16 let) Denisa Vargová (16 let) | Web | 12. září 2013 v 21:20 | Reagovat

Po pravdě ve 14 jsem vztahy neřešila. Ano, koukala jsem se po klucích, ale do té doby jsem nikdy nikoho nemilovala a do té doby jsme lásku nepoznala. Bod zlomu nastal až teď v 16 cca v únoru? Je pravdou, že minulý rok jsem měla kluka a měla jsme ho více než ráda, ale nemilovala jsem ho Ovšem teď s ním jsem znova po několika zkušenost a považujiho za přítele a za člověka se kterým si přeji zestárnout :) Všechno to přijde. Ty 13ti leté holky doopravdy neví, co láska znamená :) no a k druhému odstavci? nezapomeň, že z nejlepšího přátelství se občas vyklube i něco více :) zažila jsme to již dvakrát :) a věř, že je to to nejlepší co může být :)No a depky neřeš. ono to přejde. kašli na všechno a na všechny co ti ubližují :) bude ti lépe :3 moc hezký článek :) nevím jestli už jsem se ptala ale spřáteluješ?

9 Nia Creep Nia Creep | Web | 12. září 2013 v 22:45 | Reagovat

Bože:D nedovedu si představit sebe ve 13 mrdat:D to je příšerný, ty děcka..:D .. ne na tohle je vážně zbytečný plácat slova.. Jak říkají Hzm v písničce výjimečná.. Každej takovou ve svém městě má,.. fuck it 'od třinácti neni panna, rozhodně v tom neni sama' moje bývala spolužačka už byla 3x na potratu.. je jí 14 čerstvě..:)
Krása no..-.-
mimochodem myslím že ty nálaady, zažžívá každý prumerny pubertak..:/

10 Infinity Infinity | Web | 13. září 2013 v 10:34 | Reagovat

Ty 13tileté holky v dnešní době, to je někdy vážně extrém...

Já si myslím, že toho kluka máš prostě hrozně ráda a začínám k němu cítit něco víc. :-) V tom bude ten háček totiž, proto jsi různě smutná a tak. Ale ber to jako mojí teorii, třeba to není pravda. :D

A kašli na to, nestávej se rebelkou kvůli tomu, že společnost něco takového nastavila. Buď sama sebou, protože tak jsi podle mě skvělá. :)

11 Livušik Livušik | Web | 13. září 2013 v 14:33 | Reagovat

Také chvíle poznám :) aj ja mám niekedy chuť sa na všetko vykašlať a ísť niekde preč, ale potom ma to prejde. Príde to znova, ale to nevadí...:/
Nechceš spriateliť? Ak áno napíš mi prosím ťa na blog budem rada :)).

12 Liven Liven | Web | 13. září 2013 v 16:15 | Reagovat

Myslím, že máme další téma, o kterém se budeme bavit. Pamatuješ na tu jednu kapitolu o mých úžasných kamarádkách? Tohle je pokračování mého nudného života. Doufám, že nezapomenu všechno co ti chci říct. No prostě tohle téma spolu ještě probereme, takže tenhle komentář je vlastně úplně o hovně. Hmm, hovno.. dáš si?

13 Lůca Lůca | Web | 13. září 2013 v 18:09 | Reagovat

Mívala jsem depky pořád...každý den...teď už jsem z nich "vyrostla" :)
Samozřejmě na mě někdy občas něco dopadne...ale už je to všechno v pohodě...určitě to tak budeš mít taky :)

14 Lů | Web | 13. září 2013 v 18:57 | Reagovat

Takový nálady má občas každý.. dřív jsem je mívala tedy víc než teď.. ale občas na mě taky všechno dopadne a já takhle přemýšlím a mám náladu na nic. :)

Tyhle stavy zamilovanosti, no jo. Jako "malá", v těch 13letech se mi taky líbil sem tam nějaký kluk, ale nikdy k ničemu teda nedošlo.. a rozhodně jsem to nikde nezveřejňovala a neprohlašovala, že ho miluju apod. :D To přišlo až o pár let dýl. :D
Znám ale pár holek ve svým okolí, které už v těch 13 s klukem spaly.
Jako jo, většina z nich - škoda mluvit. Kluk na jednu noc a ještě navíc v tomhle věku? To je pro mě hnus. Ale potom znám jednu, která teda taky spala s klukem v těch 13letech a vztah jim vydržel potom ještě krásných 5let, do jejích 18. :) Ale to je v dnešní době asi fakt jen jedna z mnoha. :)

Jinak určitě zůstaň sama sebou, to je vždycky lepší, než když se ze sebe člověk snaží udělat něco/někoho jinýho. ;)
Snad bude brzy všechno zase dobrý.. a tebe ty chvíle, kdy musíš zadržovat slzy zase přejdou. :))

15 Meggy Meggy | Web | 13. září 2013 v 20:38 | Reagovat

Wow. Víš co, jsem ráda, že jsem zas našla blog někoho, kdo mě zaujal. Jo, mimochodem, taky sleduju Naruto, supr, že je tu někdo, kdo taky. Přijde mi, že už nás tolik není :D :/
No... večerní depky jsou asi nějakým znakem nevyrovnaných lidí holčičího pohlaví. Jako bych to neznala.
Hele, možná se o něj holky zajímají, možná se o ně zajímá on, je jich okolo něj hodně, ale... on se svěřuje tobě, ne? Neznamená to něco? Neříkala bych, že se s nima nemůžeš rovnat. Třeba se ony nemůžou rovnat s tebou:)
Jo, mimochodem, podle mě být rebel není zas tak kúl. Možná je dobrý bejt normální :) Zrovna včera jsem o tom psala článek:)

16 Matryoshka Matryoshka | Web | 13. září 2013 v 21:35 | Reagovat

Asdfghjkl!!! Konečně otaku, která má ráda Naruta! Brofist from your dear Matryoshka!

Příjde mi, že dnešní generace vznikla z jednoho velkého Božského facepalmu. Wtf? Chápu, že doba jde a s ní jdeme i my, ale tohle je trochu, trošičku extrém. Já už pomalu nepoznám, zda to stvoření přede mnou je prodejná děva nebo moje vrstevnice.

Let the rain wash all pain from the yesterday. Neboj, bude to dobrý. Vážně. A kdyby ne - posílám hug. Dva hugy. Tři hugy. :-D

17 Olja:) Olja:) | Web | 14. září 2013 v 10:40 | Reagovat

Taky bych si měla založit takovou rubriku :DD docela mazec poslední dobou ty moje články -.- neboj já lásku ještě neprožívala teda jo ale neopětovanou a to je mi 16 :D a všichni kolem mě už dlouhodobé vztahy :D nechápu jako ..

18 Vivianna. Vivianna. | Web | 14. září 2013 v 13:37 | Reagovat

Taká dievčatá poznám a príde mi to absolútne trápne. Ale šak ich vec. Keď im to nie je blbé ponižovať sa. Mne by bolo. (:
A hej, táto doba je taká skazená, že každý venuje pozornosť len tomu, kto je cool a rebel, ako si povedala.
Ale rozhodne sa nemeň. Podľa mňa, a nielen podľa mňa, je lepšie, keď je každý sám sebou. (:

19 Any Any | Web | 14. září 2013 v 14:59 | Reagovat

Takové nálady mám furt. A když říkám furt, tak fakt furt! x))
Myslím, že ve čtrnácti se zamilovat můžeš, hodně opravdově. Nejopravdověj.

20 placeforchanni.blog.cz|Channii placeforchanni.blog.cz|Channii | Web | 14. září 2013 v 15:36 | Reagovat

Hovoríš mi od srdca. Aj ja si občas predstavujem aké by to byť nejakou to rebelkou. Poznám baby, ktoré majú vo svojej spoločnosti vždy chalana. Mám pocit, že to len odo mňa utekajú :D Ale máš 14 a mám kamarátky ktoré majú 17 a v živote nemali chalana :) V podstate o nič neprichádzaš. to príde samo, takže žiarliť určite nemusíš aj keď verím, že teraz ti je smutno

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama