Leden 2014

hate hate hate hate.

26. ledna 2014 v 21:32 | raive |  diary
Achjo, omlouvám se vám. Čekala jsem jak nejdýl to šlo, až mě přejde špatná nálada, abych mohla napsat pozitivně naladěný článek. No, myslím, že bysme se všichni hodně načekali, protože ta mě snad už neopustí. Nevím co se se mnou zase děje, ale už mě to pěkně štve. Posledních pár dnů jsem úplně mimo. Dokonce i učitelka si mamce stěžovala, že jsem uzavřená ve svém světě a nevnímám okolí. Možná má pravdu. Ale pořád je to lepší, než být uzavřená v odporné realitě. Nenávidím lidi. Nenávidím všechny kolem sebe. Všichni mě obtěžují už jenom tím, že je potkám nebo že se se mnou snaží komunikovat. Všichni si stěžují, že jsem protivná a že se s nikým nechci bavit. Jedna slečna mi dokonce i řekla, že jestli si myslím, že jsem cool když si hraju na nemluvnou, tak že jsem na omylu a že vypadám jedině tak namyšleně. Což mě samozřejmě hrozně zamrzelo, protože já hrozně chci vypadat cool a proto s nikým nemluvím (miluju ironii). Určitě mám zapotřebí si na tohle všechno hrát. Oni prostě nepochopí, že na ně jenom nemám chuť ani náladu. Bude to znít divně, ale jsem ráda, že mám vás. Nedovedete si představit, jak bych vás všechny chtěla poznat osobně, jste tak strašně fajn. Achjo, chci někam utéct, někam pryč od lidí. Nevezme mě někdo na výlet? Jo, určitě jste všichni celí žhaví mě někam vzít^^ A mám chuť změnit design, už aby bylo jaro, těším se až budu vymýšlet jarní design. Duchaplnost tomu článku dneska fakt nechybí -_- achjo.. Mějte se.

better than friends

12. ledna 2014 v 14:17 | raive |  diary
Dneska sice celkem jasnou představu, o čem chci psát, což se mi jindy nedaří hned, ale nadpis článku bude zase horší. No to je jedno. Pokusím se srozumitelně vykecat z toho, co mám na srdci.

VIP RAIVE (prvnířádkyberteironicky)

7. ledna 2014 v 13:25 | raive |  diary
Pokud jste si někdo mysleli, že jste cool nebo něco víc, pletli jste se. Na mě nemáte. Protože jsem tak hrozně slavná bloggerka, co má za jeden den návštěvnost přes 100 lidí, počet článků u komentářů přesahuje vždycky alespoň 50, měla jsem tu čest jako první na tomhle světě vidět jedno důležité video. No dobře, nebyla jsem možná úplně první, ale dosud nebylo zveřejněno. Autorka videa byla včera tak laskavá a poslala mi ho na facebooku. A to video je o Denči z ever-in-love.

Takže dneska všichni povinně mezi 4-5 hodinou, pokud teda Denča dodrží dohodu, zavítejte na její blog a pusťte si to video, které mě bavilo i pobavilo :D A prosím berte na vědomí, že jsem jen nevinná dívka, která není mentálně úplně v pořádku a proto vám o tomhle píše článek, jehož první řádky o velké návštěvnosti a obrovském počtu komentářů byly myšleny ironicky! Děkuji :DD


school after Christmas

6. ledna 2014 v 16:11 | raive |  diary
Dnešek začal fakt krásně. Šla jsem spát asi o půl 5. a pak jsem byla nemile překvapená, když se mě v 6 budík pokoušel dostat z postele. Nevěřila jsem tomu, že už je 6 a ještě jsem si na mobilu našla světový čas, jestli se mně náhodou nezměnil sám od sebe čas na mobilu. No, nezměnil. Ale nakonec jsem se s pomocí mamky dostala do školy (autobus mi samozřejmě ujel). Byla sranda sledovat, jak všichni chodí do školy v novém oblečení, které dostali na Vánoce. Nevím sice moc proč to řeším, když jsem i já mezi ně patřila, ale stejně jsem to řešila snad celý den. Dobře, je asi normální, že když člověk dostane nové oblečení, že v něm hned chce jít. Tady jde ale o to, že snad celá naše třída se v těch hadrech cítila strašně like a boss a asi čtyři lidi za mnou přišli a začli se mě chlubit. Nevadí mi, když mi někdo ukazuje novou věc, ale vadí mi tohle očividné chlubení. Možná že to zase moc dramatizuju, ale oni mě ta strašně serou! Jeden kluk, asi nejnamyšlenější člověk jakého znám, očividně dostal novou mikinu, Vans. Pak všechny obcházel, vždycky ukázal na ten nápis a jenom tak pohrdavě prohlásil "Čum na to, Vans!". Když to udělal mně, strašně se divil, že jsem ho poslala do pryč a pak celý den řešil co to do mě vjelo. Jsem asi moc přecitlivělá, ale aspoň ta představa, že nejlepší kamarádku to štvalo snad ještě víc jak mě, mě uklidňuje.

hey doctor, i need your help

3. ledna 2014 v 13:30 | raive |  diary
Tak takhle hrozně, jak dneska v noci mi v životě nebylo. Vyjimečně mě nepřepadla deprese ani výčitky a ani nic tomu podobné, ale popravě, co bych dala za pořádnou depku. Teď už teda ne, ale v noci jo. Chápu, že můj zdravotní stav je všem ukradený, ale komu se mám jinému svěřit, než anonymně na blogu lidem, kteří mi jsou většinou daleko příjemnější jak moji známí? Asi kolem 1:00 jsem chytla hrozné křeče v břichu a začla jsem se bezdůvodně třepat, protože zima mi nebyla. Takže jsem z toho vyvodila, že opravdu mám střevní chřipku. Takhle to pokračovalo celou noc, ale křeče sílily. Nakonec mi hrozilo, že pojedu do nemocnice, ale když jsem uslyšela slovo kapačky, okamžitě jsem odmítla. Asi v 5 ráno jsem konečně usla a nikdo si nedovede představit, jaká to byla úleva. No, myslím, že tohle tady vypisovat asi vůbec nemá smysl, ale já jsem na blog vždycky psala každou kravinu :D

bad day

2. ledna 2014 v 17:54 | raive |  diary
Dneska mám trošku horší den, ale zase mám dobrou náladu, po měsíci depresí, celkem se mi popravdě ulevilo. Nevím, čím to je, ale konečně jsem přestala myslet na to, jak jsem neschopná, že nechci nikoho vidět a že všechny nesnáším. Doufám že mě depresivní období na chvilku přešlo a já si konečně budu moct oddechnout. Stejně by mě zajímalo, proč jsem tak hrozně zadepkovaná naprosto bezdůvodně, ale nejspíš se to asi nikdy nedozvím. Ráno jsem se probudila s ukrutnou bolestí žaludku a nakonec se třikrát objevila moje včerejší večeře v podobě vaječnýho koňaku, kterej taťka vyrábí doma a já mu prostě ve 2 ráno neodolala. Vypila jsem toho asi víc, než je zdrávo a pak jsem podle toho ráno vypadala. Dopoledne přijel kamarád a mamka ho barvila na černo. Musím ale říct, že mu to fakt prospělo a ikdyž má Oli z BMTH tmavě hnědou barvu, kamarád prostě vypadal skoro jak on. Chybelo už jen tetování a piercing :D Hrozně mu to sluší, fotit se ale nechtěl, takže.. takže tak :D

planej poplach a šťastnej Novej rok

1. ledna 2014 v 16:25 | raive |  diary
Dobře, takže moje tehdejší pocity se vrátily a já jsem opět přišla na to, že blogpost není nic pro mě. Sice se mi povedlo nastavit si pozadí, což byl u mě pokrok, ale přidávání článků, nastavování menu, rozvržení stránky, to všechno je na blogu jednodušší a myslím že přežiju ty občasný chyby a přece jen zůstanu tady, protože tenhle blog mi asi jako jedinej ze všech mých blogů fakt přirostl k srdci a cítím se na něm jako doma. A třeba se mi konečně povede tady z§stat dýl jak rok, což se mi ještě nepovedlo u žádného blogu. Jsem fakt hrozná. Takže se po tak straaašně dlouhé době vracím sem zpátky, ovšem jako raive a ne Rai.

Mimochodem, všem přeju krásný Nový rok! :)