Únor 2014

Výpadek.

20. února 2014 v 18:55 | raive |  diary
Člověk by si pomyslel, že když jsou prázdniny, tak se alespoň třikrát do týdne ozvu. Možná bych se i ozvala, ale od pondělka jsem byla pryč. Celou tu dobu jsem se těšila, že zase půjdu s někým ven, po dlouhé době. A že nafotím pár fotek, které vždycky stojí za nic, ale mě focení prostě baví. Dneska, když už mám konečně čas, akorát jsem byla zavřená doma. Nemám na nikoho náladu. Zase? Ne, ještě pořád. Mám už delší dobu jakýsi výpadek a vůbec se mi nechce s nikým komunikovat. Chat na facebooku mám neustále vypnutý a to u všech lidí. Ani vlastně nevím, proč tam chodím, když nemám chuť si s nikým psát. Samozřejmě je pár vyjímek, asi tak 4 lidi, ale ty zase nechcu otravovat. Jednomu z nich dlužím velikou omluvu, protože jsem se přestala ozývat a komunikovat totálně. Nejdřív jsem to dělala proto, že jsem se bála, že ze mě budou padat akorát depresivní kecy, ale časem to přerostlo v to, že mi bylo blbé se ozvat proto, že jsem dlouhou dobu nekomunikovala. Achjo, to nedává smysl.

Dnešek jsem pojala kreativně, abych neměla čas na přemýšlení, které by přerostlo v depresi. Já a kreativnost jsme nikdy nebyly kamarádky, ale tak nedopadlo to nejhůř. Vstávala jsem asi ve 12, protože jsem byla nedospaná ze dvou zábav, jedné diskotéky a plesu. Uklidila jsem celý dům a pak jsem se usádlila i notebooku a vytiskla si asi 16 fotek, které jsem potom asi 2 hodiny obstřihovala a lepila na stěnu. Je jich pořád málo na to, aby mě to uspokojilo, ale nemůžu si jich tisknout 50 naráz, protože by taťkovi asi došla barva v tiskárně. Myslela jsem si, že každá půjde jiným směrem, ale kupodivu jsou nalepené celkem rovně a vypadá to fakt dokonale. Bude krása usínat s těma nejúžasnějšíma fotkama nad hlavou. Nevím proč, ale nejvíc toho zabraly fotky z Naruta a AHS. Čím to asi bude? :D

James Blake - Retrogade

10. února 2014 v 17:47 | raive |  favourite music
Tak jsem se dokopala k dalšímu článku. Divím se, že hned dneska. Dlouho jsem nic nepřidávala do playlistu, takže dneska vám servíruji písničku! :D Miluju ji. Je tak uklidňující, příjemná, hypnotizující, a ten jeho hlas.. Je strašná škoda, že je písnička tak krátká. Nebo mi to jen příjde a má normální délku? No, každopádně většině se asi nebude líbit, ale já jsem z ní unešená.

poctivá raive se opět ozývá

9. února 2014 v 22:25 | raive |  diary
No, tak jsem zase po dlouhé době zpátky. Je mi trapně za to, co jsem dokázala na klávesnici naťukat, opravdu si připadám jako zoufalec co ze sebe dělá chudáka, naštěstí vím, že to tak není. Co si myslí ostatní je mi fuk. No (zajímalo by mě kdy se zbavím zlozvyku říkat "no"), mám plno nezajímavých novinek a mám chuť se o nich po dlouhé době rozepsat. Pak by se možná hodilo podívat se zase konečně na vaše blogy. Zajímalo by mě, jestli na můj blog ještě někdo chodí. Jsem neaktivní, protivná a líná na to abych komentovala. Příklad suprového bloggera.