Červen 2014

bad girl

8. června 2014 v 17:26 | raive |  diary
Tak jsem tu zase. Nečekala jsem to, myslela jsem si, že napíšu jeden článek a pak zase pauza. Ale je tu člověk, díky kterému mám velkou chuť pokračovat s blogem. Terezko, hrozně moc ti děkuju. Před chvílí jsem si přečetla tvůj komentář u minulého článku a hrozně mě potěšil. Jsi strašně hodný člověk a moc si tě vážím. Až pojedeš kolem, určitě se musíš stavit! :D Takže se zase plně vracím na blog. Dneska se podívám po delší době na vaše blogy a doženu všechny ty články, které jsem propásla.

Dramatický článek po 2 měsících.

7. června 2014 v 13:01 | raive |  diary
Po dlouhé době vás všechny zdravím. Měla jsem v plánu v blízké době napsat článek o tom, že končím. Celé dva měsíce, co jsem nepsala žádné články jsem na blog ani jednou nemyslela. Vůbec jsem si na něj nevzpomněla. Tentokrát se opravdu hodí říct, že nebyl čas. Poprvé za život, co to do článku píšu to je pravda za 10 dní nám končí škola, kvůli nějaký opravám, takže končíme o týden dřív. Což mě nehorázně štvě. Poračovala bych dál, ale při každém pomyšlení, že už mi se třídou zbývá jen 10 dnů a pak konec všeho se mi chce brečet, takže na to radši kašlu. Chceme spolu trávit co nejvíc času, pořád jsme venku, na nějakých akcích a nebo prostě u sebe doma. Včera jsme se vrátili z výletu, který byl naprosto dokonalý. Byli jsme na pokoji s klukama. Tři holky a tři kluci, parádní kombinace :D Ještě v tomhle složení. Užila jsem si to maximálně. Nejlepší byly večery, kdy si každá z nás zalezla k jednomu z kluků do postele a povídali jsme si. Když nás někdo viděl, hned si myslel, že děláme něco neslušného, ale my jsme slušní! :D Takže jsme si opravdu jen povídali.. Ležela jsem s mým nejlepším kamarádem, se kterým je to teď úplně na nic, protože naše kamarádstvi se zvrtlo a přerostlo to v trochu víc. No, hodně víc. Takže je to s ním teď všelijaké. Nejsme ani kamarádi, ale ani nejsme spolu. A obávám se, že takhle to už zůstane. Jak dramatické.

Jinak se u mě nezměnilo absolutně nic. Jak to teď bude s blogem vůbec netuším. Pokud zvládnu u psaní zůstat, tak asi budu pokračovat dál. Pokud zase měsíc nic nepřidám, tak blog zruším. Uvidím. Ale docela mi všichni chybí, takže nejspíš budu v blogování pokračovat. A ještě nesmím zapomenout zmínit, že tenhle článek píšu jen díky Terce, která mi nedávno napsala, jak to bude s blogem.. A mě to nějak nakoplo k tomu, abych zase napsala po dlouhé době článek. Takže ti děkuju :)