Komentáře

1 Julls // drearyway Julls // drearyway | E-mail | Web | 8. června 2014 v 9:51 | Reagovat

potešila som sa, keď som u teba na blogu uvidela nový článok, lebo keď si predtým písala, že by si nechcela skončiť a potom dlho nič.. snáď ti to teda teraz vydrží. ja cez prázdniny budem písať ešte viac, blogu sa budem tiež dosť venovať, lebo toľko času, to je až nezvyk mať. :D

aj mne budú strašne chýbať spolužiaci..nikdy som si nemyslela, že to poviem, lebo ešte pred pár rokmi sme boli úplne otrasný kolektív, ale teraz sa to nejak zmenilo. nám končí škola normálne, 27., ale ja by som koľkokrát chcela, aby som s nimi mohla stráviť ešte niekoľko dní naviac.

no joo, aspoň vidím, že nie som jediná, ktorá má nejaké..ehm..problémy s chlapmi. cez leto by som rada začala chodiť viac von, aj s ním, lenže ono je to všetko také zložité. raive, my to nejako dáme, don't worry. nech sa ti teda darí, prajem good luck. :)

2 Tez Tez | Web | 8. června 2014 v 15:59 | Reagovat

Hlavně nesmíš skončit! Já na tvůj blog chodila téměř každý den, i když jsem celkem počítala s tím, že tady nový článek nebude... Na Skypu jsem čekala na tu odpověď s tím, že tam bude určitě napsané, jak tě to mrzí a až začnou prázdniny, tak že začneš i víc psát a ono trollno! Já se ti ani nedivím, že je ti to líto. Už dvakrát jsem měnila třídu a vždycky mi z toho bylo smutno, ale dala jsem to. Potkala jsem nové lidi a možná jsou ještě lepší než ti před nima. :) Já vím, bude ti smutno, mě je smutno zase z toho, že většinu třídy celé dva měsíce neuvidím a na začátku roku budeme zase odcizení a už si nebudem říkat našema přezdívkama, které jsme na konci roku vymysleli. Nebude taková sranda jako teď - na konci roku. Ale zase se dáme dohromady a stejné to bude i  u tebe, uvidíš. :) Možná už to nebudou ti stejní lidé, ale budou to nové tváře, ze kterých se potom stanou tví přátelé a budeš je považovat za tvou třídu stejně,  jako ty lidi před tím... :) Prostě to bude dobré, uvidíš. A právě k popisu takových pocitů by se ti blog hodil (né, vůbec tě do ničeho nenutím :D).
Ještě se vrátím k tomu, jak je pro mě tvůj blog důležitý... Opravdu jsem tvůj blog objevila asi po pěti dnech od jeho založení a hned jsem si ho oblíbila a myslím si, že takových lidí je tu víc a přeci NÁS (tvé věrné fanoušky) nechceš zklamat, že ne? A jestli se tedy přeci jen rozhodneš, že skončíš, žádám tě o to, abys alespoň zůstala na Skypu. Ty rozhovory s tebou jsou prostě trollózní! :D Možná to bude znít trochu divně, ale mám tě ráda, mám ráda tvůj blog a to jak píšeš. Jakmile bych jela někudy poblíž tvého domu (i když ani nevím přesně, kde bydlíš :D), tak bych tě navštívila. :) Ano, jsem citlivka! :D A proto mi to nemůžeš udělat! Takže já ti budu držet palce, ať ta nová třída je ještě lepší než ta dosavadní a hlavně mi neumírej...totiž nekonči! :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.