favourite music

Arctic Monkeys - Knee socks

4. dubna 2014 v 12:35 | raive
Tak jsem tu s dalším článkem, tentokrát je to po dlouhé době zase nějaká hudba. AM miluju už od minulého léta a nejspíš je nikdy nepřestanu milovat.. A jsem za to ráda. Jejich hudba je naprosto dokonalá. A Alex? Aaaahh, nejkrásnější stvoření na planetě! :D Bylo těžké vybrat jen jednu, ale tak když mám na sobě teď nadkolenky, tak jsem vybrala Knee socks. :D

James Blake - Retrogade

10. února 2014 v 17:47 | raive
Tak jsem se dokopala k dalšímu článku. Divím se, že hned dneska. Dlouho jsem nic nepřidávala do playlistu, takže dneska vám servíruji písničku! :D Miluju ji. Je tak uklidňující, příjemná, hypnotizující, a ten jeho hlas.. Je strašná škoda, že je písnička tak krátká. Nebo mi to jen příjde a má normální délku? No, každopádně většině se asi nebude líbit, ale já jsem z ní unešená.

BMTH - Can you feel my heart

14. prosince 2013 v 23:05 | Rai.
Je to hrozný, nedávno jsem přidala článek a už je tady zase sobota. A kdybych se teď nedokopala k přednastavení článku s písničkou (právě je 21:14), tak bych do středy zase nic nepřidala. Dobře po delší pauze jdu zase pokračovat v pasní článku (teď už je 22:50).. Po dlouhé době zase přidávám písničku. Miluju tvrdou hudbu, miluju BMTH. Tohle je aspoň skupina, žádný slaďáčky, ale pořádná hudba. Miluju od nich snad všechny písničky, ale tuhle mám ze všech nejraši. A pak že Bůh neexistuje. Existuje, a ne jeden :) A právě jsem se rozhodla, že kašlu na přednastavování a článek zveřejním hned :D

nirvana - smells like teen spirit

2. listopadu 2013 v 15:16 | Rai.
Myslím si, že když dojde na tvrdší hudbu, tak tihle pánové nemají konkurenci. A když dojde na vzhled, tak ani v tomhle případě nemají konkurenci. Mluvím hlavně o Kurtovi. Jak může někdo říct, že jejich hudba je strašná? Já je miluju. Byla jsem v sedmém nebi, když je na poslední zábavě zahráli. Myslím, že v tu chvíli mi bylo úplně jedno, že neumím tancovat. Byla jsem tam jen já a Nirvana :D Rozhodně ale lituju těch, co se na můj výkon museli dívat. Nikdy jsem nebyla zrovna pohybově nadaná.

Nikdy jsem nebyla na tvrdíš hudbu. Dokonce jsem jednu chvíli poslouchala i One direction -__- Nevím kdy jsem se takhle zbláznila, ale jsem za to ráda. Myslím že písničky od Nirvany zní o hodně líp než ty od One direction. Nechci nikoho urážet, každému se líbí něco jiného. No, tohle je podle mě jejich nejlepší písnička, proto si rozhodně zaslouží patřit do mého blogového playlistu.

All time low- A love like war

1. října 2013 v 13:10 | Rai.
A jéje. Zase hudba. Vadí vám to ? Mě totiž v poslední době hrozně baví doplňovat playlist. To, že zrovna není o čem psát, protože se u mě nic neděje už se nepočítá. Berme to tak, že miluju hudbu a musím se s někým o ni podělit. Ale ne, zase přeháním. Dneska jsem doma ze školy, jsem nemocinkaná (simulant :D) a za chvilku se jakožto nejnemocnější člověk chystám s mamkou na hříbky -_- Takže bych na jiný článek neměla ani čas.

Popravdě ještě o prázdninách by mě nenapadlo, že někdy začnu ATL poslouchat. A bum. Poslouchám je. Jako drsná deváťačka přece musím poslouchat drsnou hudbu, no ne? No já si myslím. Tahle písnička byla první, kterou jsem od kluků slyšela. A taky se stala mojí nejoblíbenější, z těch všech. Takže si samozřejmě zaslouží kralovat dalšímu mému duchaplnému článku. Sou, let's gou, chci slyšet vaše názory. Kritizujeme, chválíme, ale jenom upřímně!

Billy Talent- Rusted from the rain

16. září 2013 v 17:01 | Rai.

Macklemore- Thrift Shop

11. září 2013 v 14:29 | Rai.

The Script- Millionaires

7. září 2013 v 16:35 | Rai.

Daft Punk- Get Lucky

27. srpna 2013 v 12:27 | Rai.
Nemůžu si pomoct, ale hned od první chvíle, co jsem tuhle písničku slyšela jsem se zamilovala. Je taková strašně uklidňující a hned to se mnou šije :DD Oblíbila si ji dokonce i moje mamka, pořád mě nutila, abych ji pouštěla. Pak mně tancovala po celém domě a nejspíš si myslela, že hraje v klipu. Moje mamka nikdy nevyroste, navždy puberťák :D

Lana Del Rey- Young and beautiful

21. srpna 2013 v 13:07 | Rai.
Když jsem byla nedávno u té kamarádky (zapomněla jsem dodat, že to byla Lau) na Slovensku, pouštěly jsme si na YT videa z Upířích. V jednom z nich byla tahle písnička od Lany. Já mám od ní stažené asi všechny písničky, tuhle jsem moc nemusela, ale líbila se mi. Od té doby, co kamarádka odjela si tak nějak nepouštím nic jiného. Vždycky jsem obdivovala její hlas. Vlastně nejen hlas, Lana je pro mě bohyně :)
 
 

Reklama