Mein liebster blog award

TAG: Mein liebster blog award (5)

16. listopadu 2013 v 18:26 | Rai.
Tentokrát jsem lepší. Neozývám se po týdnu ale jen po.. Eh, nechce se mi to počítat. Prostě od čtvrtka. Tak a jsou tu další otázky. TAG jsem dlouho nepřidala. Tentokárt je od Denisy. Děkuju za nominaci :)

- Jaké je tvé vysněné povolání?
Módní návrhářství. Miluju oblečení a zjistila jsem jak moc toužím po jeho navrhování.

- Čeho bys chtěla v životě dosáhnout?
Teď momentálně bych se chtěla dostat na kvalitní střední školu, dobře studovat, bez problémů se dostat na vysokou a zajistit si klidný život.

TAG: Mein liebster blog award (4)

9. listopadu 2013 v 15:35 | Rai.
Tak jsem si myslela, že kdy zase po týdnu otevírám blog.cz, tak se hned vrhnu na psaní deníčku. Ale nevrhnu. Jsem ze všeho teď tak strašně zmatená, že bych ještě veřejnila něco, co bych neměla. Proto se vrhnu na další část TAGU a hned po dopsání se vrhnu na vaše blogy, na které jsem se zase vykašlala. Ale tenhle týden jsem v tom nevinně, opravdu jsem neměla čas. Tyhle otázky položila Livušik a já jí ještě jednou děkuju za nominaci.

Otázky a odpovědi:
- Aký dôvod si mala k zakladaniu blogu?
Pokud je řeč přímo o tomhle blogu, tak důvodem založení bylo to, že můj předešlý blog objevila jedna holka ze školy a hned se o jeho odkaz chtěla dělit se svými přáteli na fb. Což znamená s celou školou. Ani chvíli jsem neváhala a blog jsem hned zrušila a přešla sem.

TAG: Mein liebster blog award (3)

31. října 2013 v 20:44 | Rai.
Tak je tu další TAG. Sice ten stejný, ale nevadí. Tentokrát odpovím na otázky od Aww*:3 a zase odpovím jen na otázky a nebudu nikoho nominovat, ani vymýšlet další otázky. Popravdě už mě ten TAG začíná štvát, je všude. Ale stejně mě jeho vyplňování a čtení na ostatních blozích baví. No, tak copak zajímavého se o mě dozvíme dál? :D

Otázky a odpovědi:
- Nejoblíbenější horor?
Scary movie :D Ale ne, to horor opravdu není. Nemám horory ráda. Jediné, co jsem kdy viděla byly Paranormal activity. Viděla jsem jen čtyřku a ta byla o ničem. Takže nevím. Pro mě je tak trošku horor i Harry Potter :D Ale nejoblíbenější nemám. Nedívám se na ně.

TAG: Mein liebster blog award (2)

30. října 2013 v 10:08 | Rai.
Ahoj, tak jsem se nakonec rozhodla, že od každé bloggerky vyplním už jen těch 10 otázek. Nebudu vypisovat 10 věcí o sobě, nebudu vymýšlet dalších 10 otázek a už nikoho nebudu nominovat. Můj mozek není tak výkonný na to, aby dokázal pětkrát po sobě vymyslet tolik jiných věcí o mně a dalších otázek. Dneska se vrhnu na otázky od Liitokaly, které děkuju za nominaci :) Sice vím, že nikoho to nebaví číst, ale mě to baví vyplňovat. To je ale pech :D

Otázky a odpovědi:
- Jak se dneska máš?
No, mám se trošku nevyrovnaně, jelikož jsem vstávala o půl osmé a to u mě není zvykem.Taky trpím depresí, protože mám moc tlustá stehna a roste mi břicho. Ani cvičení a pravidelná strava to nedokážou zastavit. Ale jinak dobře :D

TAG: Mein liebster blog award (1)

29. října 2013 v 12:00 | Rai.
Tohle je asi první TAG na tenhle způsob, na který jsem narazila. Když mě Vintilla nominovala, chvíli jsem netušila vůbec o co jde. Později jsem četla TAG na ostatních blozích. Okamžitě mě zaujal a čekala jsem až budu mít volný čas, abych se do něho mohla pořádně pustit. Tuším, že dopadně katastrofálně, but who cares? Jelikož jsem byla nominovaná ještě od dalších 5 bloggerek, vyplním všechny TAGY, postupně. Takže VŠEM děkuju za nominaci a lets gou.
Informace a pravidla, kterými se musím řídit:
- Musím o sobě napsat 10 věcí
- Musím odpovědět na 10 otázek, které vymyslela osoba, která mě nominovala
- Vymyslím dalších 10 otázek (což u mě dopadne hůř než celý TAG) a nominuji dalších 5 bloggerek
- Nominovaným to oznámím
 
 

Reklama